www.cvonline.hu

MARKETING MUNKATÁRS

  • A hirdetés 803 napja lejárt

Assono Magyarország Kft.

Elkötelezett marketing munkatársat keresünk!

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Keressük azt a fiatalos lendületű, fáradhatatlan marketing munkatársat, aki műszaki területen (távközlés, informatika) tevékenykedő cégünk sikerességét képes növelni.

25 éves piaci tapasztalatra építő, Magyarországon és külföldön távközlési és informatikai hálózati berendezéseket értékesítő és szervizelő, valamint szoftveralkalmazásokat fejlesztő és értékesítő cégünknek olyan munkatársra van szüksége, aki először az ügyvezető irányítása mellett rátermetten és hatékonyan végzi a marketing feladatokat, majd egy idő után kezdeményezően és egyre önállóbban kézben tartja ezt a területet.

Feladatok, melyek gyakorlatilag a marketing és PR teljes területét felölelik

  • Termékbevezetések támogatása
  • Piackutatás
  • Ügyfélbázis-építés és -kezelés
  • Marketing anyagok előkészítése (honlap, kiadványok, arculati anyagok), egyszerűbb anyagok elkészítése, bonyolultabb anyagok elkészíttetése profi grafikai céggel együttműködve
  • On-line és DM kampányok tervezése, lebonyolítása és értékelése
  • PR (rendezvények, céges ajándékok, stb.)
  • Honlapok, Facebook és Google+ oldalak, webáruház kezelés (hírek, tartalom szerkesztése)

Többre értékeljük a kitartást és a jó minőségű marketing ismereteket, mint egy multi cégnél eltöltött évtizedet, vagy korábbi marketing menedzseri pozíciót.

Az eredményes munkát tisztességes alapbérrel és – később - teljesítményarányos jutalékkal honoráljuk, a fejlődést pedig a juttatás emelése mellett elismeréssel, növekvő fontosságú feladatokkal és egyre nagyobb önállósággal viszonozzuk.

Kit keresünk?

  • Aki marketing területen felsőfokú képzettséggel rendelkezik, és már szerzett némi tapasztalatot, viszont folyamatosan kíván fejlődni ezen az állandóan változó területen.
  • Aki on-line és off-line marketing területen megszerzett ismeretekkel rendelkezik. Google Adwords és SEO ismeretek, tapasztalat előnyt jelent.
  • Aki helyesen és választékosan beszél és ír magyarul.
  • Aki tárgyalási szinten beszél angolul, és írásban is helyesen és választékosan kommunikál.
  • Aki nagy rutinnal kezel szövegszerkesztőt és táblázatkezelőt, jól tud képekkel és ábrákkal bánni kiadványok (Word) és prezentációk készítésénél.
  • És legfőképpen aki kitartó, felelősségteljes és folyamatosan keresi a fejlődés és a fejlesztés lehetőségét.

Kérjük, küldjön egy Ön által tartalmilag és formailag is megfelelőnek tartott szakmai önéletrajzot és egy motivációs levelet 2015. március 14 –ig az alábbi e-mail címre bérigény feltüntetésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol