www.cvonline.hu

MARKETING MUNKATÁRS

  • A hirdetés 852 napja lejárt

Feladatok:

  • Értékesítés támogatása – POS anyagok terveztetése, gyártatása, kirakatok, termékkihelyezések, promóciók, termékfotók, katalógusok és hirdetések karbantartása
  • Márkatámogatás – nemzetközi partnerekkel való kommunikáció, fotók, termékleírások, marketing anyagok, használati utasítások bekérése, ellenőrzése, TV reklámok eredetijének bekérése, ellenőrzése, TV reklámok gyártásának előkészítése
  • Sajtó, rádió, online kampányok szervezése
  • Marketing kampányok értékelése, marketing költségvetés és üzleti eredmények összevetése
  • Rendezvények, termékbemutatók, programok szervezése, promóciós anyagok előkészítése
  • Online marketing megjelenések kezelése
  • Csomagolás magyar nyelvű változatának előkészítése
  • Import címke elkészítése a fogyasztóvédelmi előírásoknak megfelelően
  • Prezentációk készítése
  • Marketinghez kapcsolódó adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Min. 3-5 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség mind magyar, mind angol nyelven
  • Kreativitás, proaktív, dinamikus személyiség
  • Problémamegoldó képesség
  • Szervezőkészség, igényes, pontos, strukturált munkavégzés
  • Együttműködő készség
  • Képes önállóan és csapatban dolgozni
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Photoshop, CorelDRAW ismerete előny)

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben a felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el a fizetési igényt is tartalmazó fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol