www.cvonline.hu

Marketing munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 888011

A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Stabil hátterű, nagy múltra visszatekintő, a szolgáltató szektorban működő partnercégünk számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Marketing kampányok kidolgozása és végrehajtása, nyomon követése fejlesztési és eredményvizsgálati céllal, kreatív eszközök bevezetése
  • Online marketing eszközök magas szintű használata (Facebook, Google+, Adwords, Analitics, SEO, SEM)
  • kapcsolattartás és kommunikáció a külső-, és belső ügyfelekkel, megrendelőkkel,
  • Proaktív ügyfélkeresés (telefonhívások, e-mailek, személyes találkozó útján)
  • Folyamatos konkurencia-figyelés és piaci helyzetjelentés készítése
  • PR-tevékenység, szórólapok és prospektusok készítése, szakmai cikkek írása
  • Ügyfélérték számítás, ügyfél elégedettség mérés, ügyfélmegtartási tervek kidolgozása
  • Weboldalfejlesztés, átalakítás, új marketing eszközök bevezetése
  • Céges kommunikáció fejlesztése
  • sajtófigyelés,
  • konkurencia elemzése.
Elvárások:
  • minimum 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú szakirányú végzettség (marketing, kommunikáció, informatikai) előnyt jelent
  • elkötelezett és lelkiismeretes munkavégzés,
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Rugalmas, fiatalos, nyitott gondolkodásmód
  • gyors, eredményorientált gondolkodásmód,
  • jó szervező és kommunikációs készség,
  • önállóság, terhelhetőség, precizitás,
  • MS Office programcsomag magas szintű ismerete.
Amit kínálunk:
  • Amit leendő munkáltatója kínál:
  • versenyképes bércsomag,
  • kiváló munkakörülmények,
  • felelősségteljes, komplex feladatkör,
  • stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Kelet- Magyarország
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.
Referenciaszám: MAR