www.cvonline.hu

Marketing Munkatárs

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 886638
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    A leendő munkatárs egyszemélyben felel megbízónk marketingtevékenységéért.

Feladatkör, felelősségek:    · Ügyfelünk marketing tevékenységének tervezése és koordinálása.

· Weboldalak, webáruházak tartalomkezelése, adminisztrációja, keresőoptimalizálása.

· Folyamatos és időszakos online és offline kampányok tervezése, előkészítése és lebonyolítása.

· Kapcsolattartás a marketinggel kapcsolatos beszállítókkal.

· Folyamatos együttműködés és jelentés az ügyvezető felé.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   · felsőfokú végzettség (marketing)

· 1-3 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

· online marketing széleskörű és naprakész ismerete (SEM, SEO, SMO)

· Google termékek gyakorlati ismerete (AdWords, Analytics, Webmaster Tools)

· eDM tapasztalat (Webgalamb)

· Facebook és AdWords kampánytervezési tapasztalat (PPC)

· Analitikus szemléletmód

· Weboldal tartalomkezelési ismeretek

· HTML és CSS ismeretek

· grafikai programok felhasználó szintű ismerete (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator)

· Precíz, pontos munkavégzés

· Proaktív szemléletmód

Előnyt jelent:

· mélyebb grafikusi ismeretek

· nyomdaipari ismeretek

· szolgáltatásmarketing bővebb ismerete

· projektmenedzsment ismeretek

Nyelvtudás:    Társalgási szintű angol nyelvtudás előnyt jelent.

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, nyomdai és grafikai szolgáltatásokkal foglalkozó vállalat.

Miért csatlakozzon éppen megbízónk csapatához?

Mert:

· Fiatalos, dinamikus a csapat,

· Emberközpontú a munkahely,

· Ügyfelünk hosszútávra szóló lehetőséget kínál.

Jelentkezését a bérigény megjelölésével várjuk!

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.