www.cvonline.hu

Marketing Munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.29.
Jelentkezési határidő: 2015.05.15.
Hirdetés azonosító: 842211

Megbízónk több ezer szórakoztató elektronikai és háztartási készülék kizárólagos disztribúcióját végzi Magyarországon. Budapest környéki székhelyükre keresnek új kollégát Marketing Munkatárs pozícióba.

Feladatok:

- Marketing terv készítése, megvalósítása
- Kreatív kampányok tervezése, kivitelezése, értékelése
- Elemzések, riportok készítése
- Promóciók szervezése, PR anyagok összeállítása és egyéb marketing támogatási feladatok ellátása
- Versenytársfigyelés, piackutatás, piaci trendek követése, piaci elemzések-jelentések készítése
- Részvétel az új termékek magyarországi piacra történő bevezetésében

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Minimum 2 év releváns tapasztalat (PR, Média területen szerzett tapasztalat előny)
- Termék és piacismeret
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Motivált, dinamikus, eredményorientált személyiség
- Stratégiai gondolkodásmód
- Csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Dinamikusan fejlődő nagy vállalati közegben történő tapasztalatszerzés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a