www.cvonline.hu

Marketing Munkatárs

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.11.06.

Pozíció leírása / Job description

Globális jelenléttel bíró, nagy múltú fémipari megbízónk számára, önálló és kreatív szakembert keresünk kecskeméti lokációval, az alábbi pozícióba

Feladatok:

- Hosszú távú és éves marketing és kommunikációs terv előkészítése (célok, módszerek, eszközök, költségek) és végrehajtása az értékesítőkkel történő együttműködésben
- Marketing költségek tervezése és alakulásának kontrollja
- Piaci és vevői információk nyomonkövetése és kiértékelése
- Szoros együttműködés az értékesítéssel, termeléssel, kutatás-fejlesztéssel
- Értékesítési adatok, tervek, eredmények prezentáció formájában történő megjelenítése
- Vállalati jelenlét és kommunikáció erősítése a kelet-, dél-kelet európai piacon
- Vállalati kiadványok tartalmi gondozása, új marketinganyagok tervezése és kiviteleztetése
- A “Corporate identity” megfelelő megjelenítésének biztosítása vállalaton belül illetve vállalaton kívül egyaránt
- A vállalati megjelenés előkészítése és koordinációja vásárokon, kiállításokon, szakmai rendezvényeken
- Közreműködés a vállalati weboldal karbantartásában és fejlesztésében

Elvárások:

- Minimum 3 éves, ipari szektorban, multinacionális környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat
- Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás
- Orosz nyelvtudás előnyt jelent
- Elemző gondolkodás
- Piackutatási technikák ismerete
- PR területen szerzett jártasság
- MS Office magas szintű alkalmazása (Excel és PPT)
- Kiváló prezentációs és tárgyalási készség
- Kreativitás, önállóság
- Vevőorientált gondolkodás
- Erős csapatjátékos
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- stabil hétterű munkahely – hosszútávú lehetőség
- versenyképes juttatások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -