www.cvonline.hu
Marketing munkatárs
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.05.26.
Jelentkezési határidő: 2014.06.15.
Hirdetés azonosító: 780152
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Szoftverfejlesztés területen tevékenykedő partnercégünk marketing munkatársat keres, aki a cég teljes körű marketingjének, PR-jának kialakításáért és fenntartásáért felel.

Feladatok

  • Marketing stratégia kidolgozása (termék, cég) és megvalósítása
  • Marketing kampányok részletes kidolgozása és menedzselése
  • Kampányok folyamatos mérése, felügyelete, optimalizációja
  • Vállalati és termékweboldalak felügyelete, tartalom aktualizálása, működés optimalizálása
  • A/B tesztek futtatása, és az adatok elemzése után a módosítások menedzselése
  • Weboldalaink látogatottságának és konverziójának növelése
  • Weboldalak, termék microsite-ok, applikációk létrehozásában való részvétel
  • Facebook, Twitter tartalmak előállítása és a megjelenés (üzenet-tartalom-forma-időzítés-célközönség) menedzselése
  • Marketing anyagok naprakészen tartása (mennyiség és tartalom is)
  • A piaci lehetőségek figyelése, információk begyűjtése, versenytárselemzés, és egyéb kutatások végzése
  • Tartalom írása, és tartalomszolgáltatás
  • Műszaki anyagok marketing anyaggá történő konvertálásának menedzselése
  • Rendezvények szervezése, előkészítése, lebonyolításban való aktív részvétel (pl.: sajtótájékoztató, termékbemutató, kiállítás, konferencia)
  • Felhasználói elégedettségmérés (termék és céges is) kidolgozása, és működtetése

Elvárások

  • Legalább 3 év marketing tapasztalat, ideális esetben IT területen (is) szerzett
  • Professzionális marketingtudás és tapasztalat
  • Kreativitás és változtatni tudás képessége
  • Kiváló írási és fogalmazási készség
  • Projektszemlélet és objektív eredményességmérési megközelítés
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Közösségi média menedzsment ismeretek (vírus marketing, közösség építés, crowd-sourcing)

Előnyök

  • Szoftverek nemzetközi marketingjében, értékesítésében szerzett tapasztalat
  • A/B tesztelési tapasztalat
  • Brandépítési tapasztalat
  • Lean Startup, Lean vagy ITIL tudás, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kihívás
  • Kulcsembere lehetsz annak a csapatnak, ahol az ötleteket meg is valósítjuk
  • Tanulásra, tudásátadás, valós csoportmunka
  • Rugalmas munkaidőben történő hatékony és felelősségteljes munkavégzésre
  • Megbecsülés