www.cvonline.hu

Marketing munkatárs

  • A hirdetés 8 napja lejárt

munkakörbe, törökbálinti munkahelyre munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a szervezet marketingtevékenységét szervezi, koordinálja
  • koordinálja a reklám-, marketing- és PR-tevékenységet, valamit kommunikálja ezen megjelenéseket a partnerek és munkatársak felé
  • kiállítások, vásárok és egyéb rendezvények szervezésének, a rendezvények forgatókönyvének, megjelenésének és háttéranyagai elkészítésének segítése;
  • részvétel kiadványok, reklámanyagok tervezésében, készítésében, illetve ezekre vonatkozóan megbízások adása;
  • prezentációk készítése
  • termékbemutatók szervezése, lebonyolítása, személyesen történő megjelenés
  • online megjelenési stratégia folyamatos tervezése, megvalósítása, fejlesztése
  • kapcsolattartás partnerekkel, fogyasztói visszajelzések figyelése, ösztönzése
  • kereskedelmi, értékesítési terület támogatása, javaslatok, ötletek elkészítése
  • partnerek termékkihelyezéseinek ellenőrzése, javaslattétel új kihelyezésre
  • riportok, kimutatások készítése

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • teljes munkaidő
  • kellemes munkakörnyezet

Elvárások:

  • angol nyelvtudás elvárás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (excel, word, powerpoint)
  • jó kommunikációs és szervező készség
  • precizitás, megbízhatóság, gyorsaság

Előny:

  • német nyelvtudás előnyt jelent

Jelentkezni a lenti email címen lehet, bérigény megjelölésével.

Helyek Törökbálint
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Rendezvényszervező
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing asszisztens, Marketing menedzser, Marketing projektmenedzser, Marketingmenedzser, Online marketing, Pr menedzser
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol