www.cvonline.hu

Marketing munkatárs

  • A hirdetés 352 napja lejárt

A Metál-Sheet Kft. debreceni telephelyére magyarországi és romániai piacon való megjelenés elősegítéséhez

pozícióba munkatársat keres

FŐBB FELADATOK

  • Online és offline hirdetési anyagok szerkesztése magyarul, románul
  • Kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás az online és offline hirdetések szervezőivel magyarul, románul
  • közösségi médiákban való hirdetések szerkesztése kezelése magyarul, románul
  • PR cikkek és hírlevelek írása és szerkesztése magyarul, románul
  • saját weboldal folyamatos karbantartása és üzemeltetése magyarul, románul

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 2 év azonos területen szerzett tapasztalat
  • Román nyelvtudás szóban és írásban

ELŐNYT JELENT

  • Angol nyelvtudás
  • Közösségi média ismerete
  • Adobe Photoshop, InDesign felhasználói szintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszútávú együttműködés, közös fejlődés
  • Stabil háttér, kellemes munkakörnyezet Debrecenben

Kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Debrecen
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Román