www.cvonline.hu

MARKETING MUNKATÁRS

  • A hirdetés 408 napja lejárt

Műszaki technológiák terjesztésével, teljes körű vállalati tanácsadással foglalkozó dinamikusan fejlődő cégünk keresi motivált és eredményorientált munkatársát

pozícióba.

Olyan szakembert várunk, aki vagy megelégelte a multicégknél tapasztalt szűk mozgásteret, lassú döntési folyamatokat, vagy megtapasztalta a kisebb cégeknél elvárt sokrétű marketing tevékenység szerteágazó kompetenciáit igénylő feladatait! Fontos, hogy nyitott legyél műszaki portfóliónk elsajátítására, megértésére, és hogy önállóan ki tudj találni marketingkampányokat, kreatív és határozott legyél! Ha motivál ez a feladatkör, nem degradál, hogy klasszikus asszisztensi feladatokat is el kell, majd látnod, akkor várjuk jelentkezésed!

Feladatok:

  • vezető támogatása, részvétel az ügyféltalálkozókon, elhangzottak dokumentálása
  • klasszikus személyi asszisztensi feladatok ellátása (napi feladatok, tárgyalások szervezése, döntés előkészítés)
  • ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás, egyeztetés
  • a cég marketing stratégiájára vonatkozó konstruktív javaslattétel
  • kampányok tervezése és megszervezése
  • kreatív és változatos marketing tevékenység- céltól függően
  • üzleti lehetőségek felderítése, előkészítése
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • marketing akciók sikerességének mérése, jelentések készítése
  • konferenciák, rendezvények szervezése és professzionális lebonyolít(tat)ása
  • megbízások kontrollja, határidők betartatása a beszállítóknál (ügynökség, grafikus, nyomda stb.)
  • mindezeket a lehető legnagyobb önállósággal!

Szakmai elvárások:

  • releváns marketing végzettség
  • több éves marketing területen szerzett tapasztalat (igazolható referenciával)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (elengedhetetlen feltétel)
  • MS Office magabiztos ismerete, Navision vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • B kategóriás jogosítvány

Személyes kompetenciák:

  • szakma iránti elkötelezettség, felelősségvállalás
  • műszaki érzék, affinitás
  • rendszerető, pontos, megbízható személyiség
  • mobilitás, utazási hajlandóság
  • kiváló stressztűrés, stresszkezelési tapasztalat
  • proaktív, kreatív hozzáállás
  • esztétikai érzék, igényesség

Amit ajánlunk:

  • képzés
  • magas szintű szakmai háttér és támogatás egy színvonalas, modern környezetben
  • nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőségek
  • megegyezés szerinti versenyképes alapfizetés és teljesítményarányos anyagi juttatás
  • fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat
  • a teljesítmény kiemelkedő elismerése
  •  része lehetsz egy dinamikus, csapatmunkára épülő vállalati kultúrának, ahol saját ötleteiddel hozzáadott értéket vagy képes teremteni, és erre lehetőséget is kapsz

Ha nem riadsz vissza:

  • a feladat és a partnerkörünk sokszínűségétől, a tanulástól
  • hogy nagyfokú önállóságot és új ötleteket várunk el Tőled
  • attól, hogy a napi 8 óra munkaidőből 8-at kell dolgozni
  • a teljesítmény mérésétől
  • a nagy számoktól
  • akkor fiatalos, ám eredményközpontú csapatunkban a helyed!

Munkavégzés helye: Budaörs, heti többszöri vidéki úttal az ügyvezetővel együtt.

Helyek Budapest
Budaörs
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol