www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Marketing munkatárs

Hozzáadva: 2017.05.28.
lejárt

Egyik lábad itt a másik meg ott, fejedben megannyi kreatív ötlet, melyek csak megvalósításra várnak. Amíg egy kézzel posztokat írsz, képes vagy közben a karácsonyi rendezvényt is tető alá hozni. 7000-res fordulatszámon pörögsz, és nincs ami téged leállítson.

Magadra ismertél? Akkor ne habozz, jelentkezz!

Budapesti székhelyű pénzügyi szektorban dolgozó partnerünkhöz keresünk új munkatársat Marketing munkatárs pozícióba!

Elvárások
  • Angol felsőfok (írásban és szóban)
  • Nyitottság az új feladatokra
  • Együttműködő személyiség
  • Csapatszellem

Értékelt kvalitások
  • Marketingkommunikáció szakirányú végzettség
  • Min. 1 év tapasztalat marketing területen

Amit nyújtunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

Kategória
Treasurer
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Senior RTR Accountant

Randstad Hungary Kft.

Do you have several years experience in account...
Budapest

Senior Oracle Database Administrator

Our client is one of the world's leading provid...
Budapest

Web Developer (ASP.NET)

Our partner is a multinational agricultural man...