www.cvonline.hu

Marketing munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.27.
Jelentkezési határidő: 2017.02.21.

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk egyedi szoftvermegoldásokkal foglalkozó informatikai vállatlat Marketing munkatársat keres.

Feladatok:

- Kapcsolattartás ügynökségekkel, beszállítókkal
- Kisebb marketing projektek teljes előkészítése
- Belső részlegek marketinges támogatása
- Online marketing feladatok ellátása
- Kampányok, akciók, projektek koordinálása
- Teljeskörű marketing adminisztráció (adatbázis-kezelés, kutatások, elemzések)
- Szakmai anyagok fordítása

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
-2-3 év releváns tapasztalat marketing területen
- Magas szintű angol nyelvtudás (aktív tudás, szóban és írásban)
- Alap webszerkesztési ismeretek (html, hírlevél)
- Adobe szoftverek ismerete
- Photoshop magabiztos használata (reklámokhoz, bannerekhez)
- Microsoft Office termékek (Excel, Word, FrontPage) magabiztos ismerete
- Nagyfokú önállóság, kiváló szervező és kommunikációs készség
- Kreativitás, priorizálás

Amit kínálunk:

- Széles körű tapasztalatszerzési és tanulási lehetőség
- Dinamikus, fiatalos csapat
- Inspiráló munkakörnyezet

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -