www.cvonline.hu

Marketing munkatárs

  • A hirdetés 293 napja lejárt

Webszerkesztő, Online Marketing, SEO, Adwords és némi Grafikai feladatokhoz értő munkatársat felveszünk!

Feladatok:

  • Weboldalak kezelése,
Wordpress honlapok, SEO, Adwords,
 Facebook fiókok kezelése, Analitika,
Adatbázis-kezelés,
 Marketing kampányok, Idegennyelvű honlapjaink kezelése, stb.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
, MS Office szoftverek ismerete.
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés.
  • Pontosság, precizitás.

Amit kínálunk:

  • Széleskörű tevékenység. Versenyképes fizetés (alap+jutalék)

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. ker.

Fényképes önéletrajzzal az alábbi email címre.
A TÁRGY-ban kérjük megjeleníteni: marketing_NMA 2016_(xy)

Csatolni szükséges:
Végzettséget igazoló dokumentumokat, fényképes önéletrajzot,

Határidő: 2016. június 10. (a később érkező CV-ket is elmentjük és újabb munkalehetőség esetén felkeressük Önt)

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Külföldi munka
Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő