www.cvonline.hu

Marketing Munkatárs

  • A hirdetés 469 napja lejárt

Nemzetközi hátterű, csapatépítéseket szervező cégünk meglévő csapatába keresünk
folyékony német nyelvtudással rendelkező új kollégát az alábbi munkakörbe:

FELADAT:

  • Klasszikus PR, marketing feladatok ellátása
  • Éves marketingtervnek megfelelően kampányok összeállítása, nyomon követése
  • Webes és közösségi média felületek kezelése, nyomon követése, frissítése
  • Országos online és offline marketing akciók kivitelezésének támogatása
  • Kapcsolattartás a cég külső partnereivel, illetve a társosztályok munkatársaival
  • Riportok és összefoglalók készítése

ELVÁRÁSOK:

  • Magabiztos, kommunikáció képes német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs, probléma-megoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Social media használatában szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet
  • Fiatal és dinamikus csapat, kiváló munkahelyi légkör
  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Versenyképes jövedelem

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • Teljes munkaidő: 9:00-17:00

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • pályakezdő

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Német – aktív középfok (felsőfokú nyelvtudás előnyt jelent)

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, XI. kerület

A fényképes önéletrajzokat nettó fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német