www.cvonline.hu

Marketing munkatárs

  • A hirdetés 523 napja lejárt

Marketing munkatársat keresünk

Feladatok:

  • marketing stratégia kialakítása és a célkitűzések meghatározása
  • marketing tervek készítése, akciók lebonyolítása, eredményesség mérése,
  • online és offline marketing feladatok meghatározása, összehangolása
  • partnerekkel való kapcsolattartás,
  • koordináció és beszámoltatás a társterületek munkájával kapcsolatosan,
  • piacelemzés és piackutatás a legújabb technikák segítségével,
  • kreatív tervezés és kivitelezés
  • tartalommarketing, üzenetek megfogalmazása
  • termékfejlesztésben való aktív közreműködés

Elvárások:

  • marketing stratégia kulcs-elemeiben való jártasság
  • legújabb online marketing eszközök alapos ismerete
  • felelősségteljes hozzáállás, önálló munkavégzés
  • kiemelkedő szervezőkészség, megoldás orientált hozzáállás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • agilis, dinamikus, határozott személyiség
  • jó kommunikációs képesség
  • ügyfélorientált, diplomatikus hozzáállás

A mi emberünk vagy, ha:

  • Munkádat nem szükséges rossznak tekinted, hanem életed fontos részének, ami segítségedre van személyes fejlődésed elősegítésében,
  • Munkahelyed nem azt a célt szolgálja, hogy a lehető legnagyobb fizetésért melegben töltsd az idődet, hanem azt hogy értéket teremts, és számodra is sikerélményt nyújtson,
  • Tudod, hogy a cégeknek első sorban a profit szerzés és az ügyfél igények kielégítése a célja,
  • Szívesen fejleszted magad, tanulsz dolgokat és alkalmazol új technikákat,

Ne jelentkezz, ha:

  • Nem szeretsz olyanokkal dolgozni, aki nagyobb tempót diktálnak, mint ami neked komfortos,
  • Nem része a személyiségednek, hogy örömmel végzed a munkádat és tisztelettel fordulsz az ügyfelekhez, kollégákhoz,
  • Ha nem vagy ura az idődnek akár meetingről, akár határidőkről van szó,

Amit nyújtunk:

  • Piacképes, motiváló jövedelem
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Önmegvalósítás lehetősége, folyamatos fejlődés támogatása

Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezéshez fényképpel ellátott szakmai önéletrajzodat, valamint rövid motivációs leveledet az alábbi e-mail címre várjuk:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő