www.cvonline.hu

Marketing munkatárs

  • A hirdetés 584 napja lejárt

Marketing munkatársat

keresünk

Munkakör a következőkből áll:

  • Marketing terv kivitelezése, koordinálása
  • Kivitelezők koordinálása (szövegíró, web fejlesztő, grafikus)
  • Marketing eszközök teljesítményének koordinálása – jelentés a vezetőség felé
  • Eredményesség alapján új koncepciók javaslata, bevezetése

Szükséges tapasztalatok:

  • KKV – marketing munkatapasztalat!
  • Éves marketing tervkészítésben való tapasztalat (Készítettél már tervet javasolt eszközökkel, médiával, időzítéssel, költségkerettel?)
  • Rendszeres jelentéskészítésben való jártasság
  • Precíz és pontos projektmenedzselés
  • Piackutatási, versenytárs figyelési gyakorlat
  • Önálló, igényes munkavégzés

Fontos:

  • Munkádat nem szükséges rossznak tekinted, hanem életed fontos részének!
  • Munkahelyed nem azt a célt szolgálja, hogy nagy fizetésért töltsd az időt, hanem azt hogy értéket teremts, úgy a vállalat, mint az ügyfelek számára.
  • Tudod, hogy cégünknek a profit termelés a célja, úgy anyagilag, mint vevő/ügyfél elégedettség terén
  • Nem mindegy, hogy munkádat, hogy töltöd; munkával vagy személyes igényeidet szolgálod (netezés, privát telefonálás, Facebokk-ozás stb.)

Ne jelentkezz, ha:

  • Nem bírod a tempót-magyarul lusta vagy.
  • Méltóságon aluli, hogy kövesd a megkapott utasításokat.
  • Nem része a személyiségednek, hogy örömmel, méltósággal végezd a munkádat és fordulj az ügyfelekhez, kollégákhoz.
  • Ha nem vagy ura az idődnek, késel, elmaradsz a határidőkkel.
  • Érzelmileg instabil, alacsony stressz tűrő képességgel rendelkezel.
  • Ha úgy érzed soha nem vagy megfizetve rendesen.

Annyit érsz, amilyen fizetésű munkát el tudsz látni, meg tudsz szerezni magadnak!

Jelentkezéshez fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, valamint rövid motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével küldje el a megadott e-mail címre.

Pályázatokat országosan várunk, lakóhely megjelölésével!