www.cvonline.hu

Marketing munkatárs (CRM tapasztalattal)

  • A hirdetés 1301 napja lejárt

Az il Bacio di Stile luxus üzletházban a világ vezető luxus cégei mutatják meg kínálatukat, több mint 5.000 négyzetméteren, hat szinten. Az épületben szintenként 8-10 brand, a legfelső szinten csodálatos panorámával rendelkező étterem és bár nyújt felejthetetlen élményt az ide látogatóknak. Olyan üzletházat építünk, ahol a termékek, és a kimagasló szerviz elegye varázsolja ünnepé a vásárlást.

Az Andrássy út szívében nyílt exkluzív, luxus üzletházunkba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok és felelősség:

  • Online médiatervek kidolgozása, a weboldal előkészítése, bevezetése, kivitelezése és optimalizálása,
  • Weboldalak és social média oldalak elemzése, prezentációk készítése, tartalom menedzsmentje,
  • Social média kampányok tervezésében és kivitelezésében való aktív részvétel, támogatás,
  • Keresőmarketing-kampányok kidolgozása, lebonyolítása és kereső-optimalizálás, meglévő kampányok kezelése,
  • Külföldi piaci trendek figyelése, piaci és értékesítési adatok elemzése, versenytársak figyelése,
  • Landing oldalak szövegezése, keresőoptimalizált cikkek írása,
  • Értékesítés támogatása CRM rendszer bevezetésével,
  • A CRM rendszerbe kerülő adatállomány frissítése, aktualizálása és karbantartása, ügyfelek szűrése és célcsoportok meghatározása,
  • Szövegírás, adwords szövegek és kreatív koncepciók megírása, termékleírások és weboldal információk megírása,
  • Adminisztrációs feladatok, a marketing csapat munkájának teljes körű támogatása,
  • Együttműködés a társosztályokkal, marketing osztály projektjeinek támogatása,
  • Ügyfélkapcsolati feladatok ellátása (írásos és élő kommunikáció belföldi és külföldi partnerekkel).

Elvárások:

  • Minimum 2-3 éves (online) marketing területen szerzett tapasztalat (SEO, SEM, Social Media, adatbázis építés, eDM tapasztalat),
  • 1-3 éves CRM rendszerekben szerzett gyakorlat és marketing/piackutatásban szerzett tapasztalat,
  • Google Adwords és Analytics, Facebook és YouTube magas fokú ismerete,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, íráskészség: kifogástalan nyelvhelyesség és helyesírás,
  • Felsőfokú, magabiztos angol nyelvtudás,
  • Kreatív, gondolkodó személyiség,
  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság,
  • Lelkes és felelősségteljes munkavégzés.

Amit ajánlunk:

  • Kiemelten igényes, luxus környezet és szemléletmód,
  • Kiváló légkör egy fiatalos, lendületes, nemzetközi csapatban,
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Versenyképes jövedelem.

Előnyt jelent:

  • Külföldön, luxus környezetben szerzett szakmai tapasztalat,
  • Olasz, orosz vagy kínai nyelvtudás.

Ha felkeltettük érdeklődésedet, a lenti linken várjuk jelentkezésedet!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő