www.cvonline.hu

Marketing munkatárs (Bábolna Központ)

  • A hirdetés 832 napja lejárt

FELADATOK

  • marketing stratégia és akciótervek kidolgozásában való részvétel
  • marketing akciótervek végrehajtása
  • marketing költségek tervezése, megvalósulás nyomon követése
  • internetes portál tartalmi feltöltése, kezelése
  • társosztályokkal való szoros együttműködés (HR, IT, kereskedelem, pénzügy)
  • vállalati kiadványok tartalmi gondozása, új marketinganyagok tervezése, kivitelezése
  • kapcsolattartás marketing ügynökségekkel, szaksajtóval
  • prezentációk, szakmai anyagok előkészítése
  • PR cikkek írásában való aktív részvétel
  • különböző médiákban való megjelenés koordinálása
  • akciók szervezésében és lebonyolításában való részvétel
  • rendezvények szervezésében való részvétel
  • kiállítási részvételek lebonyolítása
  • termékfejlesztési kísérleti programban való részvétel

KÖVETELMÉNYEK

  • legalább középfokú, szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • irodai és prezentációs alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • szervezőkészség
  • pontosság, precizitás
  • kreatív személyiség

ELŐNYT JELENT

  • mezőgazdasághoz kapcsolódó tevékenységű vállalatnál szerzett tapasztalat
  • mezőgazdasági képzettség
  • angol nyelvtudás
  • SAP felhasználói szintű ismerete

AMIT NYÚJTUNK

  • stabil munkahely Közép Európa egyik legjelentősebb cégcsoportjához tartozó vállalatnál
  • versenyképes jövedelem
  • fejlett vállalati kultúra
  • céges mobiltelefon és laptop
  • cafeteria
  • európai szintű munkakörnyezet egy parkosított irodakomplexumban

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk!