www.cvonline.hu

Marketing munkatárs – 4 órás részmunkaidőben

  • A hirdetés 339 napja lejárt

A DermaHelp Gyógyászati Központ az országban egyedülálló terápiával gyógyítja a pattanásos bőrű pácienseket. Munkánkban legfontosabb szempont a gyógyszerek mellőzése és a bőrtünetek okainak felkutatása.

Holisztikus szemlélettel dolgozunk, ezért nagy hangsúlyt fektettünk az életmóddal kapcsolatos kérdésekre is.

Kínált pozíció:

Feladatok

  • átfogó marketing stratégia kidolgozásában való részvétel
  • piackutatás, piaci viszonyok felmérése
  • megfelelő marketingeszközök kiválasztása
  • értékesítési-promóciós anyagok tartalmi és formai összeállítása
  • online marketing eszközök kezelése
  • tartalomírás
  • kampányok lebonyolítása
  • fogyasztók elégedettségének felmérése
  • kimutatások készítése
  • eredmények értékelése

Elvárások

  • releváns 4-5 éves munkatapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • social media eszközök professzionális használata
  • jó szövegírói képesség
  • magas szintű képesség a személyes, írásbeli és telefonos kommunikációban
  • gyakorlott MS Office használat (Word, Excel, Outlook)
  • Szöveg- és képszerkesztői gyakorlat (pl. Photoshop)

Előny

  • egészségüggyel, szépségiparral való korábbi kapcsolat
  • holisztikus szemlélet
  • kkv-s tapasztalat

Amit kínálunk

  • komplex, változatos munkakör
  • rugalmas munkaidő
  • hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • helyi cafeteria

Munkavégzés helye: 1137 Budapest, Katona J. u. 22.

Munkába állás kezdete: azonnal

Jelentkezés:  Várjuk pályázatát (fénykép, motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) nettó fizetési igény megjelölésével  az  alább megadott e-mail címre, a tárgy mezőben „marketing munkatárs”-t feltüntetve.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol