www.cvonline.hu

Marketing menedzser

  • A hirdetés 581 napja lejárt

Nemzetközi tanácsadó cég

marketing menedzser

pozícióba keres munkatársat

Feladatok:

  • Marketing stratégia (on- és offline) kidolgozása
  • Konkurens cégek folyamatos figyelemmel kísérése
  • E-mail marketing (adatbázisok vásárlása/kezelése a különböző országokra, e-mail marketing megszervezése)
  • Lead generation és szétosztás a salesek között
  • A weboldal tartalomfejlesztése, SEO és keresőoptimalizáció
  • Social media felületeken, blogokon folyamatos tartalomgenerálás (legalább angol és magyar nyelven)
  • Sales anyagok tartalomfejlesztése, felügyelete

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Legyen ismert számára a Start-up fogalma
  • Nemzetközi cégnél szerzett tapasztalat előny
  • Önálló szövegalkotási készség legalább angol és magyar nyelven
  • Más európai nyelv felsőfokú ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat
  • Ideális munkavégzési körülmények
  • Lehetőség utazásra
  • Változatos, folyamatos kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Jelentkezését fotóval, motivációs levéllel és fizetési elképzeléssel együtt az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol