www.cvonline.hu

Marketing menedzser

  • A hirdetés 472 napja lejárt

Marketing menedzsert

keresünk

Vállaltcsoportunk 1998 óta meghatározó szereplője a magyar számítástechnikai és fotókereskedelmi piacnak.  A nagykereskedelem mellett két meghatározó kiskereskedelmi márkát is bevezettünk az elmúlt években.
Lelkes dinamikusan fejlődő marketing csapatunkba keresünk kollégát

Feladatok:

  • Kreatív kampányok, a cég által forgalmazott márkák marketingakcióinak tervezése együttműködésben a főbb partnerekkel
  • Piackutatás, konkurencia-elemzés
  • Elektronikus Hírlevelek, Bannerek, Offline hirdetések
  • Kiadványszerkesztés (Problog és Gizmológia magazin)
  • A webes fejlesztések és grafikai anyagok koordinálása, kapcsolattartás a web fejlesztőinkkel és a grafikusokkal
  • Online és offline hirdetési felületeken megjelenések szervezése
  • Google hirdetések menedzsmentje
  • Kampányok, akciók, rendezvények szervezése (PlayIT,PhotoExpo), dokumentálása

Elvárások:

  • Kreativitás, intelligencia egy kis chilivel fűszerezve
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Aktív közösségi (facebook) élet és ismeretek
  • Adobe Photoshop magas szintű ismerete
  • InDesign felhasználói szintű ismerete
  • Hardver szakismeret/érdeklődés, illetve érdeklődés a fotózás iránt
  • Választékos magyar helyesírás és fogalmazás
  • Magas kommunikációs képesség és agilitás
  • Megbízható, precíz, gyors, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távra keresünk kollégát, akivel együtt tudunk tervezni, fejlődni és fejleszteni.
  • Stabil anyagi háttérrel rendelkező vállaltcsoport
  • Családias hangulat egy fiatal nem dohányzó csapattal
  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet a 13. Kerületben

Munkavégzés helye: Budapest XIII. ker.

Fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével, motivációs levéllel az alábbi email címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Marketing menedzser)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő