www.cvonline.hu

Marketing menedzser

  • A hirdetés 680 napja lejárt

Miskolci könyvkiadó

munkatársat

keres.

Elvárások:

  • Online marketing és értékesítési munkatapasztalat
  • Szövegírási tapasztalat referenciával: hírlevelek, FB posztok, blogbejegyzések, reklámszövegek, weboldal szövegek.
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, internetes programok)

Előnyt jelent:

  • SEO, webszerkesztői (alapszintű Html), hírlevélküldő szoftver, Google és Facebook alkalmazások ismerete
  • KKV-s marketing tapasztalat és képzettség (OMA, Marketing Commando)
  • Német középfokú nyelvismeret

Feladatok:

  • A vállalkozás online marketing feladatainak elvégzése
  • Online és direkt marketing kampányok tervezése, kivitelezése (hírlevél, DM levél írása, szerkesztése, lebonyolítás, értékelés, stb.)
  • Marketing és értékesítési programok, szoftverek kezelése
  • Statisztikák, beszámolók készítése
  • Honlapok karbantartása, tartalmi frissítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Amit kínálunk:

  • Főállás teljes munkaidőben (8 óra), határozott időtartamra (kb. 2 év) szóló szerződéssel.
  • Fix bérezés
  • Munkavégzés helye: Miskolc
  • Munkavégzés kezdete: szeptember

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és szakmai tapasztalatok részletes bemutatásával.

A motivációs levélben kérjük, írja meg miért érzi magád alkalmasnak erre a pozícióra, és hogyan tenné tevékenységünket még eredményesebbé.

Bemutatkozását az alábbi e-mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése

Helyek Miskolc
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű