www.cvonline.hu

Marketing menedzser

  • A hirdetés 1090 napja lejárt

Magyar tulajdonú vállalat

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Marketing anyagok tervezése és kiviteleztetése
  • Hírlevelek szerkesztése, küldése
  • Vevői elégedettség mérése
  • Marketing költségtervezés és elemzés
  • Online és print marketing stratégia kialakítása, megvalósítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Magas szintű Microsoft Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kitűnő kommunikációs-, és kapcsolatteremtő készség
  • Dinamikus és kreatív személyiség
  • Lojalitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Innovatív cégkultúra
  • Folyamatos kihívások
  • Megbízható háttér

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Kérjük, hogy az email tárgy mezőjébe feltétlenül írja be: Marketing menedzser

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő