www.cvonline.hu

Marketing menedzser

  • A hirdetés 1165 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő kereskedő cég

marketing menedzser

kollégát keres Budapestre a III. kerületbe!

Csapatunk további erősítéséhez, az ügyvezető támogatásához keresünk agilis, önálló, lendületes szakembert

A leendő munkatárs feladatai:

  • Az egységes marketing arculat kialakítása
  • A folyamatos marketing tevékenység végrehajtása
  • Az elektronikus, webes és hagyományos kommunikációs eszközök napi szintű karbantartása és kezelése
  • Prezentációk, előadások tartása és szervezése
  • Piacfelmérések és elemzések készítése
  • A vállalkozási célok megvalósítása érdekében a megcélzott piaccal való kölcsönös kapcsolat kiépítésének és fenntartásának elemzése, tervezése, bevezetése
  • Cikkek, promóciók, akciók előkészítése és kommunikálása
  • Éves, havi és heti tervek kidolgozása és előrejelzés
  • A cég marketing tevékenységének teljes felelősséggel történő elvégzése
  • Jelentési kötelezettség

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Középfokú gazdasági vagy marketing végzettség / vagy gyakorlat
  • Önálló munkavégzés, eredmény és feladatorientált gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, mely a webes, Google és egyéb elektronikus marketing területekre is kiterjed
  • Határozott fellépés, önállóság, kreativitás, jó megjelenés
  • Cél és ügyfélorientált szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Amit kínálunk:

  • Sokoldalú, kihívásokkal teli változatos feladatkör
  • Jövőorientált, bizalmon alapuló együttműködés
  • Célorientált és kontrollált működési feltételek
  • Modern és reprezentatív munkahelyi körülmények
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkáltatói háttér
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő