www.cvonline.hu

Marketing menedzser

  • A hirdetés 1111 napja lejárt

Állatgyógyszerek nagykereskedelmi forgalmazásával foglalkozó cég keres

marketing menedzser

pozícióba munkatársat.

A munkakör betöltőjének feladatai:

  • A cég megjelenésének, marketing eszközeinek, folyamatainak frissítése

  • Marketing stratégia kidolgozása

  • A marketing stratégia átültetése a gyakorlatba

  • A marketing asszisztens irányítása

  • Kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel, grafikai szolgáltatókkal

  • Akciók és kampányok kidolgozása és lebonyolítása

  • Hirdetések, prospektusok elkészítése, új hirdetési felületek keresése

  • Adatbázis építés-karbantartás

  • Piackutatás, piacszerzés

  • Rendezvények szervezése és a lebonyolítás felügyelete

  • Weboldal szerkesztés (szerkesztetés), tartalom feltöltés, hírlevelek elkészítése és kiküldése

Elvárásaink:

  • Marketing irányú felsőfokú végzettség (plusz egészségügyi, agrár felsőfokú végzettség előnyt jelent)

  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, egyéb nyelvtudás előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Nagyfokú önállóság és kreativitás

  • Grafikai szoftverek és általános számítástechnikai programok magas szintű ismerete felhasználói szinten

  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség

  • Proaktív gondolkodásmód, rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés

  • Folyamatos szakmai fejlődés támogatása

  • Barátságos munkakörnyezet

  • Szükség esetén részlegesen otthonról dolgozás lehetősége

  • Mobiltelefon, laptop, táblagép vagy okostelefon

  • Egyéb juttatások

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő