www.cvonline.hu

Marketing menedzser

  • A hirdetés 1221 napja lejárt

 A QUAESTOR Csoport

Operatív Marketing Igazgatósága

 Utazási szolgáltatás területre

Marketing menedzsert

keres

Feladatok:

  • Utazási szolgáltatás marketing stratégiájának önálló tervezése, kidolgozása;
  • elemzések, jelentések, kimutatások készítése;
  • igényfelmérés, célcsoport meghatározás, pozicionálás folyamatának koordinálása;
  • kommunikációs és értékesítési csatornák elemzése, hatékonyság vizsgálat;
  • értékesítés támogatás;
  • utazási rendezvények támogatása;
  • média- és kampánytervezés;
  • marketing adminisztráció teljes körű lebonyolítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • on-line marketing tervezésének, kampányok kivitelezésének, mérésének magas szintű ismerete
  • utazási piac és utazási szokások ismerete;
  • utazási irodánál eltöltött tapasztalat;
  • minimum alapfokú angol nyelvtudás;
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek;
  • stratégiai gondolkodásmód;
  • jó kommunikációs képesség;
  • csapatmunka orientáltság;
  • jó átlátó képesség;
  • önálló munkavégzés, delegálási képesség;
  • proaktivitás.

Munkavégzés helye:

Fényképes szakmai önéletrajzát –  a pozíció megjelölésével - az alábbi címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő