www.cvonline.hu

Marketing menedzser

  • A hirdetés 440 napja lejárt

Magyarország egyik legnagyobb online kereskedelmi hálózata
munkatársat keres marketing menedzser munkakörbe!

Feladatok:

  • end-to-end marketing feladatok ellátása, marketing és promóciós tevékenységek egy részének tervezése, irányítása és megvalósítása,
  • folyamatos versenytárs- és piacelemzés kommunikációs szempontból,
  • kampányok tervezése, koordinálása, elemzése,
  • a feladatkör munkafolyamatainak, eredményességének fejlesztése,
  • munkakörhöz tartozó alvállalkozókkal való kapcsolattartás,
  • a bolthálózat offline marketing elemeinek kezelése (tervezés, médiafoglalás, kommunikáció tervezése, mérése, ellenőrzése), bolti kitelepülések kezelése, bemutatók, rendezvények kommunikációja,
  • hűségprogramok fejlesztése és vásárlói elégedettség növelése.

Követelmények:

  • releváns felsőfokú végzettség,
  • kereskedelmi cégnél szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat,
  • ambiciózus, lelkes személyiség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • minimum társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • precíz és önálló munkavégző képesség, pontosságot,
  • remek szervezőkészség, dinamikus, pörgős munkatempó,
  • csapatmunkára való alkalmasság és hajlandóság,
  • stressz-tűrő képesség, rugalmasság, nagyfokú teherbírás,
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör,
  • dinamikus csapatban való munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

  • fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
  • KIZÁRÓLAG a pozíció és a kereseti igény megjelölésével, ezen az e-mail címen.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő