www.cvonline.hu

Marketing Menedzser és Marketing Vezető

  • A hirdetés 746 napja lejárt

Feladatok:

  • A Dr. Rose Magánkórház marketing feladatainak teljes körű ellátása
  • marketing stratégia megalkotása az értékesítési célok figyelembe vételével
  • marketing terv végrehajtása, marketing budget kezelése
  • kapcsolattartás partner cégekkel, alvállalkozókkal
  • a cég képviselete rendezvényeken
  • honlap karbantartás (tartalom menedzsment, SEO)
  • online kampányok menedzselése (adwords, hírlevél küldés, stb.)
  • közösségi média marketing
  • versenytárs elemzés

Elvárások:

  • önálló munkavégzés
  • dolgozni akarás és tudás
  • stratégiai gondolkodásmód
  • reklám ügynökségnél, vagy marketinges pozícióban eltöltött min. 3-4 éves tapasztalat
  • online marketing területén szerzett tapasztalat (SEO, adwords, közösségi média)
  • dinamikus, mosolygós személyiség, valamint jó megjelenés
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • felsőfokú végzettség
  • precizitás, önálló munkavégzés határozott fellépés

Előny:

  • egészségügy, szépségipar területén szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, V. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképpel ellátott, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a lenti e-mailcímre várjuk. A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.

Felhívjuk szíves figyelmét, hogy a várhatóan nagy számú jelentkezésszám miatt, csak az elvárásoknak megfelelő pályázókkal tudjuk felvenni a kapcsolatot. Megértésüket előre is köszönjük!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő