www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 989249
lejárt
Tech People FEJLÉC

Környezetvédelem területén tevékenykedő angol központú start-up cég budapesti leányvállalata marketing osztályára új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

MARKETING MENEDZSER

Feladatok:
  • A vállalat marketing stratégiájának megtervezése és menedzselése
  • Marketing munkafolyamatok és feladatkörök kidolgozása
  • Marketing csapat felépítése és koordinálása
  • Külföldi leányvállalatokkal való együttműködés folyamatainak kialakítása és gyakorlatba ültetése
  • Online és offline promóciók tervezése és menedzselése
  • PR tevékenység tervezése és koordinálása
  • Értékesítést célzó marketing folyamatok kidolgozása
  • A cég külső megjelenésének koordinálása
  • Ügynökségekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Új partnerek felkutatása, együttműködések kialakítása
  • Konkurencia-figyelés és piacelemzés
  • Eredmény kimutatások, elszámolások elkészítése
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági, marketing vagy informatikai végzettség
  • Legalább 3-5 éves tapasztalat marketing területén
  • Dinamizmus, proaktivitás, rendszerszemlélet
  • Kreatív gondolkodásmód, gyorsan alkalmazkodó személyiség
  • Erős kommunikációs készség írásban és szóban
  • Tapasztalat több egymástól független projekt egyidejű menedzselésében
  • Tapasztalat munkatársak munkájának koordinálásában
  • Angol nyelv magas szintű ismerete
  • Nemzetközi környezetben szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Multimédia területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a fizetési igény és a kezdési időpont megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC