www.cvonline.hu

Marketing Menedzser – IT cég

  • A hirdetés 325 napja lejárt

Ügyviteli rendszerek, egyedi informatikai megoldások gyártásával és forgalmazásával foglalkozó hazai IT vállalat Marketing Menedzser munkatársat keres Budapest XIII. kerületi irodájába.

Feladatok:

  • Ügyviteli és egyedi megoldásokhoz kapcsolódó marketing környezet kialakítása
  • Új brand-ek építésében való aktív részvétel
  • Online marketing stratégia kidolgozása és koordinálása
  • Weboldal változások irányítása
  • Piacelemzés
  • Social csatornák kezelése

Elvárások:

  • Szakmai azonosulás a céggel és azok termékével
  • Önállóan felállított célkitűzések, azok végrehajtása
  • Havi és negyedéves tervek eredmény-kimutatása
  • Kreatív ötletek és azok megvalósítása
  • Határidők pontos betartása
  • Csapatjátékos hozzáállás

Előnyök:

  • Ügyviteli ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kellemes, kulturált munkahelyi környezet, nyugodt légkör
  • Önálló, kreatív munkavégzés
  • Túlóra kizárva

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Jelentkezés fizetési igény megjelölésével az alábbi email címen.