www.cvonline.hu

Marketing manager

  • A hirdetés 870 napja lejárt

A Schiller Autóház

MARKETING MANAGER-t

keres

Feladatok:

  • Éves üzleti terv elkészítése, aktivitás és költségtervezés
  • A vállalat teljes körű marketing tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • Marketing és Call Center csoport munkájának tervezése, felügyelete, irányítása
  • Marketing és PR akciók szervezése
  • A piaci szegmenst érintő információk követése, értékelése, ezek alapján rövid és hosszú távú stratégiai tervek kidolgozása
  • Költségközpontú gazdálkodás működtetése
  • Riportok, prezentációk készítése
  • Kiállítások, rendezvények szervezése

Elvárások:

  • Marketing/PR területen szerzett több éves igazolható gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági vagy kereskedelmi főiskolai/egyetemi végzettség)
  • Kiforrott, magabiztos, megbízható személyiség, kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Átlagon felüli informatikai és Web-marketinges ismeretek
  • Stratégiai gondolkodásmód, erős kontrolling- és rendszerszemlélet
  • Kreatív gondolkodás
  • Képesség több projekt egyazon időben történő irányítására
  • Középfokú aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • Ügyfél- és profitorientált szemléletmód
  • Ügynökségi tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség

Kérjük, hogy csak abban az esetben jelentkezzen a hirdetésre, amennyiben megfelel az elvárásoknak. Fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével, valamint motivációs levelét az alábbi elérhetőségre küldje el.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol