www.cvonline.hu

Marketing manager

  • Company_icon Quami Személyzeti Tanácsadó Kft.
  • Location_icon Bács-Kiskun
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár
Megbízónk a dél-alföldi régió meghatározó FMCG kereskedelmi vállalata, 20 saját és 180 szerződött franchise üzlettel, 10 Mrd éves forgalommal. Csatlakozz az egyik legdinamikusabban fejlődő magyar tulajdonú üzletlánchoz!

Marketing managert

keresünk

FELADATOK:

  • rövid és közép/hosszútávú marketing terv készítése és megvalósítása
  • az éves marketing budget tervezésében való aktív részvétel, ill. annak követése,
  • piacfigyelés, konkurenciafigyelés, értékesítés előrejelzés,
  • marketing kommunikációs kampányok tervezése (kreatív, média), megvalósítása, értékelése,
  • PR tevékenységek, kiállítások és különböző rendezvények megszervezése, lebonyolítása,
  • online marketing eszközök használata, együttműködés online ügynökségekkel (honlap, hírlevelek)
  • nyomtatott és POS anyagok tervezése, legyártatása,
  • sajtóközlemények, egyéb megjelenések készítése,
  • termékbevezetések, promóciók,
  • projektmenedzsment, prezentálás és riportkészítés,
  • együttműködés az illetékes társosztályokkal,
  • cégképviselet konferenciákon, kiállításokon, szakmai rendezvényeken.

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség - /marketing vagy kommunikációs/
  • marketing /médiaügynökségi területen eltöltött minimum 3 év tapasztalat,
  • közösségi médiában való jártasság /Facebook, Instagram/,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség,
  • kreativitás és problémamegoldó készség.

JUTTATÁSOK:

  • versenyképes jövedelem,
  • lendületes, kihívást jelentő változatos munkakör,
  • fiatal, dinamikus, céltudatos csapat,
  • dinamikusan növekvő cég, biztonság,
  • béren kívüli juttatások.
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketing szakértő, Marketingmenedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű