www.cvonline.hu

Marketing Manager - Medical Device

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.01.
Jelentkezési határidő: 2017.04.12.
Hirdetés azonosító: 1085856
lejárt

Partnerünk, egy 30 éves múlttal rendelkező, 180 főt foglalkoztató, rendkívül innovatív magyar tulajdonú cég, új kollégát keres a cég képalkotó diagnosztikai berendezéseinek teljes körű marketing feladataira nemzetközi tapasztalattal.

A Marketing Manager kolléga legfőbb feladatai lesznek:
  • az összes termék részletes műszaki szintű ismerete
  • kreativitást  és önállóságot igénylő feladatok
  • nemzetközi kiállításokon való megjelenések szervezése
  • szóróanyagok szerkesztése
  • honlap átgondolása
  • forecast-ok készítése
  • sales csapattal szoros együttműködés és támogatás

Legfőbb elvárások a Marketing Manager kollégával szemben:
  • Releváns BSc vagy MSc végzettség
  • Tapasztalat Medical Device / nagy értékű berendezések marketingelésében!!! - elengedhetetlen
  • Export piacra történő marketingben szerzett tapasztalat
  • Ismerje, vagy legyen hajlandósága megtanulni az orvosi berendezési ISO szabványát (ISO 13485)
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Tapasztalat brosúra/weblap szerkesztésben, illetve egyéb informatív anyagok összeállításában

Munkakör betöltése során előnyt jelent:
  • Új berendezések engedélyeztetésében szerzett tapasztalat

Amennyiben a felkeltette az érdeklődését a Marketing Manager pozíció, önéletrajza feltöltésével jelentkezhet.

Munkavégzés helye: Budapest