www.cvonline.hu

Marketing koordinátor

  • A hirdetés 679 napja lejárt

Megbízónk sok milliárd forint forgalmú, cafetéria utalványok forgalmazásával foglalkozó piacvezető nagyvállalat, amelynek bővülő csapatába, a B2B értékesítés támogatására keresünk pro-aktív marketing koordinátor munkatársat.

Feladatok:

-          tartalom feltöltések, hírlevél összeállítás és kiküldése (Weboldal, Social Media, stb.)

-          a call center,  a telefonos értékesítők és a területi képviselők piaci információjának elemzése marketing szempontból és értékesítői munkájuk támogatása a marketing eszközeivel

-          konkurencia piaci mozgásának, fejlesztéseinek figyelése itthon és külföldön egyaránt

-          új termékek marketing kommunikációja az ügyféladatbázisban szereplő vállalatok HR és cafeteria vezetői felé

-          szakmai kiállítások, konferenciák kiválasztása, azokon való megjelenés, előadások, prezentációk előkészítése

-          marketing adatbázis karbantartása és ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárás:

-          felsőfokú végzettség

-          marketing területen szerzett 2-3 éves tapasztalat

-          szolgáltatásmarketing előnyt jelent, de nem feltétel

-          kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Jövedelem:

300-350e Ft bruttó / hó tapasztalattól függően

Munkavégzés helye:  Budapest

Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft. Link megjelenítése

Részleg

Marketing

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Minimum bruttó fizetés 350000
Elvárt nyelvtudás Angol