www.cvonline.hu

MARKETING KOORDINÁTOR

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 958888

Link megjelenítéseimages/editor/1374054386.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk kreatív motivációs és adó-optimalizációs megoldásokat kidolgozó és forgalmazó, a béren kívüli dolgozói juttatások, utalvány-rendszerek és egyéb cafeteria-elemek területén professzionális szolgáltatásokat nyújtó, perspektivikus, magyar tulajdonú cégcsoport. Számukra stratégiai fontosságú munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Cafeteria-utalvány rendszer értékesítési és professzionális működtetéséhez kapcsolódó szolgáltatásokat nyújtó cégcsoport marketing folyamatainak koordinálása
  • Internetes és nyomtatott marketing kampányok kidolgozása és kivitelezése
  • Az értékesítési és tanácsadási tevékenység hatékony és kreatív támogatása
  • A kivitelezési fázisban gördülékeny együttműködés biztosítása a külső partnercégek és a cégcsoport vezetése irányában
  • Rendszeres marketing-hatékonysági riportok készítése a menedzsment részére

ELVÁRÁSOK

  • Legalább középfokú marketing szakirányú végzettség
  • Több éves, igazolható internetes és print marketing tapasztalat
  • Megvalósult marketing kampányok prezentálása
  • Kommunikáció-képes angol nyelvtudás
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló, lelkiismeretes és megbízható munkavégzés
  • Ügyfél-orientált kreativitás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos, a piaci átlagot meghaladó jövedelem
  • Széleskörű béren kívüli juttatások - egyedi megállapodás alapján
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Hosszútávra szóló munkalehetőség
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest XIV. kerület

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MARKETING KOORDINÁTOR, Budapest XIV. kerület

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Attila
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-70-615-3517
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678