www.cvonline.hu

Marketing koordinátor

  • A hirdetés 1034 napja lejárt

A GEERS Hallókészülék Kft. egy olyan német - holland tulajdonú társaság tagja, mely egy tradicionális családi vállalkozásból nőtte ki magát Európa egyik vezető hallókészülék forgalmazójává, hosszú évek alatt. A GEERS Hörakustik 1993-ban nyitotta meg első üzletét Budapesten, mely Magyarország első hallókészülék szaküzlete is volt egyben. A GEERS Hallókészülék Kft. 29 szaküzlettel mára Magyarország egyik piacvezetőjévé nőtte ki magát.

Marketing koordinátort
keresünk 8 órában budapesti irodánkba

Feladatok

  • A cég értékesítési stratégiájának marketing eszközökkel való támogatása (POS anyagok terveztetése, gyártatása, kirakat-termékkihelyezés, promóciók és hirdetések készítése-karbantartása)
  • Marketing eszközökkel kapcsolatos logisztikai feladatok ellátása
  • Ügyfél adatbázis kezelése, karbantartása
  • Reklám és promóciós anyagok készítése
  • Saját honlap tartalom szerkesztésében történő közreműködés
  • Hirdetések, PR cikkek elkészítése
  • Marketing költségvetés koordinálása, tervezése,nyomonkövetése
  • Marketing kampányok értékelése, marketing költségvetés és üzleti eredmények összevetése
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzletekkel
  • Eseti ügyfél rendezvények szervezése
  • Riportok,prezentációk készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Marketing területen (B2C) szerzett tapasztalat - minimum 2 év
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office programok)
  • Kiváló Excel ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség, dinamizmus és kreativitás
  • Önálló munkavégzés, csapatjátékos attitűd
  • Proaktív személyiség
  • Rugalmasság, gyors problémamegoldó képesség

Amit nyújtani tudunk

  • Korszerű munkakörülmények,stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem (cégautó)
  • Dinamikus, fiatal csapat, kiegyensúlyozott munkahelyi légkör és vezetés

Munkavégzés helye:  Budapest

Kérjük, pályázati anyagát fizetési igény megjelölésével juttassa el részünkre az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol