www.cvonline.hu

Marketing koordinátor

  • Ez az állásajánlat 4 napon belül lejár

Az AFS Magyarország Nemzetközi Csereprogram Alapítvány

marketing koordinátori

munkakörbe keres munkatársat.

Az alapítvány az AFS nemzetközi szervezetének tagja. Tevékenységéről a weboldalon (www.afs.hu) érhető el bővebb információ. A marketing koordinátor elsődleges feladata az, hogy az AFS szervezetének és csereprogramjainak nagyobb ismertséget szerezzen és ennek eredményeképpen minél több diák, iskola és család bekapcsolódjon a csereprogramokba.

A munkakörben ellátandó feladatok részletesen:

  • Social media terv készítése. Social media kampányok kivitelezése, koordinálása (pl. Facebook, Instagram, stb.) Kampányok mérése, statisztikák készítése
  • Honlap frissítése, továbbfejlesztése
  • Webshop beindítása
  • Marketinganyagok (pl. prospektusok, plakátok, szóróanyagok) frissítése, tartalmi szerkesztése, vizuális tervezés összefogása
  • Új promóciós anyagok készítésének menedzselése (pl. videók, fotók, további kiadványok)
  • Évkönyv, éves beszámoló szerkesztése
  • PR kampányok koordinálása
  • Promóciós beszállítókkal (pl. nyomda, grafikus) és tanácsadókkal való kapcsolattartás
  • Céges együttműködésekhez ajánlati anyagok készítése
  • Az AFS önkéntesekből álló Kreatív Team-jének koordinálása

Az ideális jelentkező:

  • önálló munkavégzésre képes, de csapatjátékos is egyben
  • kreatív, innovatív gondolkodású
  • szakértője és felhasználója is a social mediának
  • képes több szereplő (beszállító, kommunikációs tanácsadó, AFS önkéntesek) munkáját eredményesen koordinálni
  • írásban és szóban is kimagasló kommunikációs képességekkel bír
  • felsőfokú végzettség
  • legalább 2 éves munka tapasztalat marketingkommunikációs területen
  • legalább közép szintű angol nyelvtudás
  • social media terén szerzett szakmai szintű gyakorlat előny

Juttatások:

  • versenyképes bérezés és egyéb béren kívüli juttatási csomag
  • részvételi lehetőség az AFS nemzetközi képzésein

Egyéb tudnivalók a munkakörről:

  • munkavégzés helye: AFS iroda (VII. Dózsa György út 62.)
  • heti 30 órás munkavégzés

  • Kérjük, küldje be magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alább megadott e-mail címre.
Munkavégzés helye AFS iroda (VII. Dózsa György út 62.)
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest