www.cvonline.hu

Marketing koordinátor

  • A hirdetés 213 napja lejárt

Csomagolástechnikával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat keres munkatársat

munkakörben

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Éves marketingterv elkészítése
  • Marketing kampány megtervezése és kivitelezése
  • Akciók tervezése, lebonyolítása
  • Online és offline marketing tevékenység szervezése és harmonizálása
  • Weboldal, social media napi szintű funkcionális és tartalmi fejlesztése
  • Új marketing lehetőségek feltérképezése, elemzése
  • Marketing szerződések és teljesülésük menedzselése
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel
  • Médiában való megjelenések koordinálása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves munkatapasztalat marketing területen
  • Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete
  • Word, Excel, PowerPoint ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési tapasztalat
  • Kiemelkedő szervezési képesség
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Kereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat
  • Mellékelt referencia cikk, illetve PowerPoint prezentáció

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Igényes munkakörnyezet

Munkavégzés helye telephelyünkön:

  • Pest megye, Nagytarcsa
Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol