www.cvonline.hu

Marketing Koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.25.
Jelentkezési határidő: 2016.06.23.

Pozíció leírása / Job description

Marketing koordinátorként 8 külföldi és magyar irodánk marketing tevékenységének támogatásával, marketing anyagok és tartalom készítésével, valamint online eszközök és hirdetések kezelésével foglalkoznál.

Feladatok:

Marketing tevékenységek:
• Online és offline marketing anyagok készítése
• Közösségi média (Facebook, LinkedIn) profilok és csoportok kezelése
• Online hirdetések szövegezése
• Content marketing koordinálása
• Analitika, eredmények mérése
• Vállalati honlap kezelése és frissítése
• Vállalati hírlevél összeállítása, lista karbantartása

Alaptevékenységek támogatása:
• Tanácsadók munkájának támogatása
• szakmai írások fordítása angolról magyarra, magyarról angolra,
• Információgyűjtés és kutatás különböző HR-t, vezetőfejlesztést érintő témákban

Elvárások:

• Tárgyalóképes angol nyelvtudás
• Rész- és teljes munkaidőben is nyitottak vagyunk a jelentkezésedre
• Személyiség:
Ha úgy érzed, hogy
• kreatív vagy, de ötleteid megvalósíthatósága is fontos számodra,
• a digitális világ a te otthonod, ahol az eredmények mérése elengedhetetlen
• kezdeményező vagy és nem félsz megosztani gondolataidat
• nyitott vagy új ismeretekre és jól kommunikálsz írásban is
akkor ezt a pozíciót Neked ajánljuk

Amit kínálunk:

• Szerteágazó online marketing tapasztalat
• Központi fekvésű iroda az Astoria mellett
• Jó hangulatú, profi nemzetközi csapat
• Céges tréningeken való részvételi lehetőség (pl. Hogan Certification training, Online marketing képzések)
• Rugalmas időbeosztás

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -