www.cvonline.hu

Marketing koordinátor (QS-6707)

  • A hirdetés 530 napja lejárt

Kik vagyunk mi? – Egy nemzetközi szinten elismert Informatikai szolgáltató vállalkozás.

Mit szeretnénk? – Még szélesebb körben ismertté válni!

Hogyan? – A Te segítségeddel!

Marketing koordinátort keresünk magyarországi csapatunkba. Ha szeretsz tervezni, szervezni, kreatív vagy és nem ismersz lehetetlent, nálunk a helyed!

Mik lennének a feladataid?

• Marketing-aktivitások szervezése, koordinálása
• Rendezvényszervezés
• Cégünk honlapjának és Facebook oldalának szerkesztése, tartalommal feltöltése, arculati design aktualizálása
• Folyamatos kapcsolattartás a nemzetközi marketing csapattal, valamint hazai PR ügynökségekkel
• Marketing anyagok kezelése
• Rendszeres riportok, elemzések készítése

Mit várunk tőled?

• Felsőfokú szakirányú végzettséget
• 1-3 éves szakmai tapasztalatot (ideális esetben IT területen)
• Kommunikáció szintű, folyékony angol nyelvtudást (írásban és szóban)
• MS Office felhasználói szintű ismeretet, grafikai szerkesztőprogramok ismeretét
• Kiváló kommunikációs készséget
• Proaktív és önálló munkavégzést
• Innovatív/kreatív gondolkodásmódot
• Magasszintű szervezőképességet

Előnyt jelent:

• Német nyelvtudás
• IT cégnél szerzett tapasztalat
• Online marketing eszközök ismerete

Mit ajánlunk?

• Versenyképes fizetést
• Fejlődési lehetőséget
• Jó hangulatú csapatot

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérünk, küldd el önéletrajzod az E-mail cím megjelenítése címre!

Az 1999-ben Bécsben alapított Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás. Tevékenységében nagy hangsúlyt helyez a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra. A holdingtársaságnak ausztriai központjai mellett leányvállalatai vannak Magyarországon, Németországban, Romániában, Svájcban, Szerbiában, Szlovákiában és Ukrajnában is, és továbbiak létrehozását is tervezik. A Qualysoft küldetésének tekinti, hogy ügyfeleinek teljes körű, testreszabott és maximális rugalmasságot biztosító informatikai megoldásokat szállítson.

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Elvárt nyelvtudás Angol