www.cvonline.hu

Marketing koordinátor - INTS/6/48

  • A hirdetés 615 napja lejárt

Üzleti szoftvereket és megoldásokat fejlesztő budapesti székhelyű szoftverfejlesztő ügyfelünk

Marketing koordinátort

keres

Feladatok:

-          éves marketingterv elkészítése, együttműködve a marketing és a sales csapatattal

-          kampányok előkészítése és kivitelezése a megfelelő célcsoportok számára

-          social media tartalmak készítése és közzététele a vállalat social media felületein

-          vállalati honlap karbantartása

-          konferenciák, tréningek és egyéb üzleti események megszervezése

-          CMR rendszer üzemeltetése

-          PR anyagok elkészítése

-          szükséges egyéb marketinganyagok elkészítése

-          havi, negyedéves riportok készítése az európai központ számára

-          egyéb felmerülő adminisztratív tevékenységek, szüksége fordítások kivitelezése

Elvárások:

-          főiskolai vagy egyetemi közgazdasági vagy marketing végzettség

-          legalább 4 év releváns tapasztalat marketing és PR területén (elsősorban B2B-ben)

-          folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás

-          proaktivitás

-          erős analitikai és projektmenedzsment szemlélet

Előnyök:

-          erős informatikai érdeklődés és affinitás

-          SEO és PPC tapasztalat (AdWords, LinkedIn)

-          tapasztalat CRM szorftverek és honlap szerkesztés terén

-          grafikus szoftverek alapszintű felhasználói ismerete

Amit kínálunk:

-          szakmai kihívásokkal teli nemzetközi környezet

-          külföldi konferenciákra való kiutazás lehetősége (1-2 szakmai konferencia évente)

-          rugalmas, eredményorientált munkahely

-          fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezését a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk szakmai önéletrajzával és motivációs levelével, bérigényének megjelölésével.

Helyek Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol