ERP és vezetői információs rendszerek forgalmazásával és implementációjával, üzleti, IT és munkaügyi tanácsadással foglalkozó nemzetközi szoftverfejlesztő megbízónk részére keresünk munkatársat

MARKETING KOORDINÁTOR

 (HF 11-7422)

pozícióba.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a marketing stratégia előkészítésében,
  • Marketing kampányok tervezése és lebonyolításuk megszervezése,
  • Marketing promóciós anyagok szakmai támogatása, együttműködés a termékmenedzserekkel,
  • Belső szakmai tréningek, konferenciák megszervezésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Marketing és PR területén szerzett néhány éves tapasztalat (előny: B2B tapasztalat, IT területen szerzett tapasztalat),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás,
  • Nemzetközi projektekben való részvételi lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem és egyéb juttatások.

A munkavégzés helye: Budapest,
Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7422"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése