www.cvonline.hu

Marketing koordinátor gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1015863
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

A Coca-Cola Company mára a világ legnagyobb italgyártójává vált és most számukra keresünk diák munkavállalókat marketing gyakornok feladatra.

Feladatok:

  • Promóciós anyagok beszerzésének koordinálása
  • Egyeztetés beszállító partnerekkel (magyarul és angolul)
  • Árajánlatok bekérése, értékelése
  • Beszállítók kiválasztása
  • Marketing anyagok megrendelésének kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú, gazdasági tanulmányok folytatása nappali tagozatos képzésen
  • 10-12 hónapos gyakornoki időtartam vállalása, minimum heti 4-5 nap vállalása, munkaidő: 8:00-16:30
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Excel magabiztos használata
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Nyitott, érett, tanulásra fogékony személyiség
  • Csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent:

  • Releváns szakmai gyakorlat, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 800 Ft/óra
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Céges busz Budapest több pontjáról biztosított

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Játssz velünk ismét!
Dolgozz nálunk minnél többet 2015. november 1. és 2016. január 31. között és a kitartó munkádért megjutalmazunk!