www.cvonline.hu

Marketing koordinátor [BAF-MR01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2015.07.03.
Hirdetés azonosító: 925492

Focus consulting

Megbízónk

Világszerte elismert zenekari megbízónk csapatába keresünk lendületes, dinamikus és kreatív Marketing koordinátor munkatársat.

Feladatok

- Az elfogadott marketing stratégia és költségvetés alapján operatív- és akciótervek készítése
- Marketing-mix meghatározása: a célokat legeredményesebben támogató reklám, és eladás- ösztönzési feladatok meghatározása és megvalósításának koordinálása
- A vezetőség tájékoztatása a marketing kampányok sikerességéről (mérési mutatók)
- Naptári évre szóló költségvetési terv elkészítése és egyeztetése a zenekar vezetésével, majd ennek követése
- A honlap strukturális és arculati megújításának koordinációja
- Hirdetések megrendelése és leadása (hirdetési timing és mix kitalálása, az új együttműködések letárgyalása, a mesterfájl koordinációja , hirdetések leadása)
- Honlap tartalmi frissítése (folyamatos) a WordPress admin felületen keresztül
- Kiadványok teljes körű koordinációja (szezonfüzet, programfüzetek, három havi kiadványok, stb.)
- Hírlevelek koordinálása (havi hírlevél, tematikus hírlevelek)
- A facebook oldalon történő aktivitás koordinálása a PR menedzserrel közösen
- Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Minimum éves szakmai tapasztalat marketing területen
- Jó kapcsolatteremtő, kapcsolatépítő, kreatív és megnyerő személyiség
- Kezdeményező készség, kreatív és stratégiai gondolkodásmód
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
- Közösségi média ismerete, az abban rejlő lehetőségek kihasználásának készsége

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Marketing / Reklám / Média / PR
Régió