www.cvonline.hu

MARKETING KOMMUNIKÁCIÓS GYAKORNOK

  • A hirdetés 1143 napja lejárt

A Konica Minolta MARKETING
KOMMUNIKÁCIÓS GYAKORNOKI
pozíciót ajánl számodra:
Kihívások a marketing kommunikáció területén:
»» aktív részvétel marketing kommunikációs anyagok, promóciós felületek tervezésében és elkészítésében
»» kiadványok szövegezése, érvelési rendszer kialakítása
»» marketing kommunikációs támogatás kampányokhoz és rendezvényekhez
»» látványtervek, display koncepciók készítése
»» és még sok érdekesség, ami RÁD vár

Követelmények:
»» kiadványszerkesztésben jártasság
(Adobe InDesign ismerete)
»» kiváló kommunikációs és stilisztikai képességek
»» kiváló vizuális kommunikáció
»» felsőfokú tanulmányok folytatása

Előny lehet:
»» referencia munkák (grafikai anyagok)
»» Adobe Illustrator/CorelDRAW ismerete
»» CMS rendszerek ismerete
»» hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

Amit mindezért cserébe kínálunk:
»» akár 1-2 éves gyakornoki programot
»» teret a szakmai fejlődésre, betekintést a marketing világába
»» lehetőséget a karrierépítésre
»» multinacionális környezetet

Ha a fent leírtaknak megfelelsz, kérjük, küldd el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat, valamint motivációs leveledet az alábbi e-mail címre.

KONICA MINOLTA

Giving Shape to Ideas

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő