www.cvonline.hu

Marketing Kommunikációs Gyakornok

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1071102

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk Marketing Kommunikációs Gyakornok
Feladatok:

  • Részvétel a vállalati, közösségi programok, események szervezésében
  • Belső kommunikációs anyagok írása
  • Szövegek fordítása angolról magyarra és fordítva
  • Természetesen, mint mindenhol, nálunk is vannak kötelező adminisztratív feladatok melyekben számítunk a segítségére!
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, ügynökségeinkkel

Elvárások:
  • Folyamatban lévő, főiskolai vagy egyetemi nappali tagozatos tanulmányokat folytat Marketing és/vagy kommunikációs területen
  • Magabiztosan, legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban is
  • Kommunikatív, jól érvel és erős íráskészséggel van megáldva
  • Precíz, a részletek is érdeklik
  • Pozitív, mindig a probléma megoldásra törekszik
  • Kreatív, mindig keresi az új megoldásokat
  • Haladó számítógépes felhasználói és alapvető képszerkesztési ismeretei vannak

Előnyök:
  • Vállalni tudja az akár heti 40 órás munkavégzést

Nyelv:
  • Angol

Munkavégzés helye:
  • Budapest