www.cvonline.hu

Marketing kommunikációs gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1060160

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap, mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk.
Feladatok:

  • Részvétel a vállalati, közösségi programok, események szervezésében
  • Belső kommunikációs anyagok írása
  • Szövegek fordítása angolról magyarra és fordítva
  • Természetesen, mint mindenhol, nálunk is vannak kötelező adminisztratív feladatok melyekben számítunk a segítségére!
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, ügynökségeinkkel

Elvárások:
  • Nappali tagozatos AKTÍV vagy PASSZÍV hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő, főiskolai vagy egyetemi nappali tagozatos tanulmányok marketing területen
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kommunikatív, jól érvel és erős íráskészséggel van megáldva
  • Precíz, a részletek is érdeklik
  • Pozitív, mindig a probléma megoldásra törekszik
  • Haladó számítógépes felhasználói és alapvető képszerkesztési ismeretei vannak

Juttatások:
  • Kulturált fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok
  • Bruttó 810 Ft/ órás bér

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat várjuk! Leveled tárgya legyen UP-MK!