Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Marketing információs szakértő

Feladatok:

Az OTP Bank

marketing információs szakértő

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Az új munkatárs – a teljes marketing aktivitásáért felelős Marketing és Kommunikációs Igazgatóság csapatának tagjaként – részt vesz a vállalat belső üzleti területeinek kezdeményezésére indított önálló kutatási projektek lebonyolításában és a saját ügyfélkörben végzett rendszeres kutatások menedzselésében egyaránt.

Feladatok:

  • közreműködés a belső üzleti területek felől érkező kutatási igények kiértékelésében
  • szekunder elemzések lebonyolítása
  • önálló (elsősorban kvantitatív) piackutatási projektek menedzselése saját belső erőforrással
    • módszertan meghatározása, kérdőív szerkesztése, adatfelvétel menedzselése, adatelemzés, közreműködés az eredmények prezentálasában a belső üzleti terület számára
  • VAGY külső ügynökség bevonásával
    • kutatási brief megírása, értékelési szempontrendszer kidolgozása, ügynökségi ajánlatok összehasonlítása és a legmegfelelőbb kiválasztása, ügynökség menedzselése és szakmai teljesítésének ellenőrzése, közreműködés az eredmények prezentálasában a belső üzleti terület számára
  • projektek adminisztrálása

Követelmények:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik (közgazdasági, szociológusi)
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalatra tett szert kutatási ügynökségnél
  • Magabiztosan használja az Excel, PowerPoint és SPSS alkalmazásokat
  • Nyitott, komplex, analitikus gondolkodásmód jellemzi
  • Munkájában pontos, precíz, önálló és megbízható
  • Ügyfélorientált szemléletű, képes megérteni a belső üzleti területek sajátos szempontjait
  • Jó kommunikációs és kapcsolattartó készséggel rendelkezik
  • Nyitott a másokkal való együttműködésre, de mindig szem előtt tartja a saját feladataiból fakadó szempontjai érvényesítését is
  • Fejlett problémafeltáró és megoldó készséggel bír

Előny:

  • szakirányú egyetemi végzettség
  • aktív szakmai angol nyelvtudás
  • magas szintű statisztikai tudás
  • online kutatási tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2015. május 19.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide!

Akit keresünk:

Kategória Marketing / Reklám / Média / PR, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő