www.cvonline.hu

Marketing igazgató

  • A hirdetés 167 napja lejárt

Szeretnél marketing igazgató lenni az ország egyik legsikeresebb online webáruházánál?

Feladatok:

  • marketing és PR stratégia kialakítása, megvalósítása a menedzsment tagjaként - KPI rendszerekkel és értékesítési célokkal összhangban,
  • büdzsétervezés és elfogadtatás, vonatkozó költések felügyelete (jelentős ATL),
  • online, offline aktivitások, kampányok és promóciók tervezése, terveztetése – az adott területhez tartozó csoportvezetők koordinálásával, irányításával,
  • integrált kommunikáció megvalósulásának felügyelete,
  • a csapat felelősségteljes, fejlesztésközpontú vezetése,
  • kampányszerződések egyeztetése, megállapodások kidolgozása, majd az aktuálisan futó kampányok összefogása,
  • PR feladatok ellátása, sajtókapcsolatok kezelése,
  • külső beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás és együttműködés,
  • tendereztetés lebonyolítása, tenderek felülvizsgálata,
  • médiakapcsolatok működtetése, barter- és a tartalmi együttműködés biztosítása,
  • rendszeres és folyamatos kampány optimalizáció és a teljesítménymutatók kiértékelése, elemzések készítése, prezentálása, akciótervek kidolgozása,
  • piaci trendek, versenytársak fogyasztói igények folyamatos nyomon követése, elemzése,
  • riportok, beszámolók készítése, illetve javaslatok, eredmények bemutatása az ügyvezetésnek.

Követelmények:

  • releváns egyetemi/főiskolai végzettség marketing területen, MBA megléte előny,
  • tárgyalóképes angolnyelv-tudás, a német nyelv ismerete előny, de nem feltétel,
  • legalább 6-8 év, preferáltan vállalati oldalon szerzett marketing/PR tapasztalat e-kereskedelemben, online szektorban,
  • integrált marketingszemlélet, széleskörű eszközismeret - offline, online kampányok tervez(tet)ésében és gyakorlati kivitelezésében szerzett jártasság,
  • összetett szervezet irányításában szerzett tapasztalat, erős vezetői képességek, hitelesség,
  • stabil, erős személyiség, aki kiáll az elképzelései mellett, viszont a meghozott döntést teljes meggyőződéssel képviselni képes,
  • stratégiai gondolkodásra, megfelelő célszámok, konverziók meghatározására való képesség,
  • magas fokú innovativitás és kreativitás,
  • példamutató munkabírás, terhelhetőség és csapatszellem,
  • erős kereskedelmi szemlélet.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör,
  • szakmai fejlődési lehetőség, karrierlehetőség,
  • oktatásokon, tréningeken való részvétel,
  • fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

  • fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
  • KIZÁRÓLAG a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
  • az alábbi e-mail címen.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő