www.cvonline.hu

Marketing gyakornokot

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 960811

keresünk Magyarország elsőszámú francia üzleti hálózatához

Feladatok:
  • Piackutatás
  • Üzleti találkozók ütemezésének segítése
  • Prezentációk, jelentések készítése
  • Dokumentumok fordítása
  • Adminisztratív feladatok teljesítése
  • Marketing team napi folyamataiban való részvétel
Elvárások:
  • Felsőfokú tanulmányok folytatása gazdasági szakirányon,
  • Aktív és passzív nappalis hallgatói jogviszony (követelmény)
  • Kiváló Francia nyelvtudás szóban és írásban
  • Ügyfélközpontúság, precizitás
Amit kínálunk:
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Bruttó 833 Ft-os órabér
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 2015. szeptember közepéig
  • Hétfőtől péntekig 9.00-tól 16.30-ig
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, VIII. kerület
Kapcsolat:
Küldd el fényképes önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése-ra, leveled tárgya legyen MFK-01!